Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

a otrzymasz kupon rabatowy o wartości 5zł!

nie teraz nie, dziękuję

Dji Mavic 2 Oficjalna premiera

Stało się, DJI  wypuścił na rynek 2 nowe drony - DJI Mavic 2 PRO oraz DJI Mavic 2 Zoom. Pierwszy z nich wyposażony został w kamerę Hasselblad L1D-20c z calową matrycą o rozdzielczości 20 megapikseli oraz optykę o jasności f/2.8 . Oznacza to, że firma zamknęła możliwości Phantoma 4 PRO w mniejszej, składanej obudowie Mavica.

Aparat drugiej wersji — DJI Mavic 2 Zoom — wyposażony jest w mniejszą matrycę - ½.3 cala o rozdzielczości 12 megapikseli, ale również w obiektyw z dwukrotnym zoomem optycznym o ogniskowej 24–48 mm.

 

Dzięki zastosowaniu zmiennej ogniskowej w Mavic 2 Zoom możliwe jest zastosowanie ciekawego efektu "dolly zoom", który powstaje, kiedy dron porusza się do przodu lub do tyłu, jednocześnie zmieniając ogniskową. Dron też wyposażony został w funkcję "Super Resolution", która pozwala na zrobienie 48-megapikselowego zdjęcia - aparat wykonuje 9 zdjęć na ogniskowej 48 mm i łączy je w jedno.

 

Oba drony nagrywają w w 4K 100 Mb/s, jednak w przypadku Mavic 2 Zoom, D-log dostępny jest tylko przy filmach Full HD (przy 4K tylko profil D-Clinelike). Mavic 2 PRO bez problemu nagra 4K w D-logu lub w HDR. Oba modele mają tryb hyperlapse.

Drony dostępne w przedsprzedaży na naszym sklepie Fly System Zapraszamy 

http://flysystem-24.pl/dji-mavic-2,141.html 

Aktualności