Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

a otrzymasz kupon rabatowy o wartości 5zł!

nie teraz nie, dziękuję

DJI Osmo Pocket

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: DJI

Opis produktu DJI Osmo Pocket

Niewielkie rozmiary, ogromne możliwości

DJI Osmo Pocket wykorzystuje najmniejszy, dostępny w ofercie marki mechaniczny gimbal. W czasie rzeczywistym precyzyjnie dopasowuje się do Twoich ruchów, zmieniając zwykłe ujęcie wschodu słońca czy pierwsze kroki dziecka w profesjonalny film, który na pewno będziesz chciał pokazać bliskim i znajomym.

dji-osmo-pocket-fly-system.jpg

Nieograniczone możliwości 

 

Kamera w Osmo Pocket z matrycą 1/2.3" CMOS i obiektywem f/2.0 jest w stanie nagrywać niezwykłe wideo w jakości 4K w 60 fps,  zapisując obraz z prędkością 100 Mbps, a także wykonywać 12-megapikselowe zdjęcia. Inżynierowie DJI opracowali doskonały proces produkcji w mikroskali by stworzyć najmniejszy trzyosiowy gimbal w całej historii marki. Ten miniaturowy stabilizator wraz z bezszczotkowym silnikiem gwarantuje doskonałą precyzję i stabilizację obrazu.

 dji-osmo-pocket-fly-system-drony.jpg

 

Pęd ku przyszłości

DJI Osmo Pocket prezentuje podejście marki do nowatorskich i przyszłościowych rozwiązań. To urządzenie o niewielkich rozmiarach zostało zaprojektowane tak, by stało się przedmiotem codziennego  użytku, jak portfel czy telefon. Poket pozwoli ci pożegnać się z rozmazanymi zdjęciami i drżącymi filmami.

Dla cichej pracy, Pocket wykorzystuje chłodzenie pasywne. Ciepło wytwarzane w trakcie pracy jest rozprowadzane równomiernie po urządzeniu bez dodatkowych wentylatorów czy otworów. Takie rozwiązanie ograniczyło wagę urządzenie i pozwoliło na uproszczenie budowy.

Poręczny i uniwersalny

Osmo Pocket to niewielka konstrukcja, która mieści się w dłoni i jest przystosowana do obsługi jedną ręką. Uchwyt został wykonany z materiału zapobiegającego ześlizgiwaniu i zabezpieczającemu przed potem. Wbudowany dotykowy wyświetlacz i wygodne przyciski pozwalają na szybką zmianę ustawień przy pomocy kilku szybkich ruchów. Dodatkowym atutem Osmo Pocket jest uniwersalny port, który pozwoli na zainstalowanie dodatkowych urządzeń takich jak smartfon, selfistick i wiele innych.

Prosta aplikacja 

Osmo Pocket nie został zaprojektowany dla wąskiej wyselekcjonowanej grupy odbiorców. DJI mając na uwadze fakt, że każdy z nas ma jakąś historię do opowiedzenia stworzył znakomity produkt, dzięki któremu możemy w łatwy sposób zarejestrować nasze przygody. Dodatkowo przygotowano aplikację o nazwie Mimo, która wyposażona została w intuicyjne narzędzia do edycji oraz dostęp do grup społecznościowych gdzie w łatwy sposób udostępnisz i podzielisz się swoimi materiałami.

Tryby pracy

Zastosowane i sprawdzone w dronach marki DJI funkcje takie jak ActiveTrack Motionlapse, NightShot, Panorama oraz FPV gwarantują nam znakomitą jakość obrazu, stabilne ujęcia  .

DJI stworzyło zestaw wielu przydatnych akcesoriów, które pozwolą na korzystanie z Osmo Pocket wszędzie i w każdych warunkach. Wśród nich znajdziemy filtry, pokrowiec, uchwyt przedłużający, base czy adaptery USB dla wygodnego podłączenia smartfona.

 

W zestawie

Osmo Pocket

Pokrowiec

Adapter do smartfona (USB-C)

Adapter do smartfona (Lightning)

Kabel zasilający

 

Specyfikacja

Masa 116 g

Wymiary 121,9 x 36,9 x 28,6 mm

Aplikacja DJI Mimo

Akumulator 875 mAh LiPo 7,7V

Matryca 1/2,3" CMOS, 12 MP

Obiektyw przysłona f/2.0

Stabilizacja 3-osiowa

Tryby operacyjne Standard/Underslung/Flashlight

Ekran Dotykowy z podglądem na żywo

Tryby wideo C4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30p

4K: 2720×1530 24/25/30/48/50/60p

2.7K: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p

FHD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: